DIKTUM įgaliotas detalių gamintojo PGB atstovas
14 Lap

DIKTUM įgaliotas detalių gamintojo PGB atstovas

UAB „DIKTUM“ nuo 2013 m. yra išskirtinis tvirtinimo detalių gamintojo PGB įgaliotas atstovas ir platintojas. Įmonių grupė vienija PGB Europe įmonė Belgijoje, PGB Polska įmonę Lenkijoje ir PGB Asia įmones Azijoje (Kinijoje ir Vietname).

PGB Europe pradžia skaičiuojama 1956 metais. Įmonė gamyklose Belgijoje gamina platų tvirtinimo detalių asortimentą. Pasitelkdama patikimus gamintojus prekių asortimentą yra išplėtusi savo prekių ženklu žymėtais tvirtinimo elementais, kurie reikalingi įvairiausiose pramonės srityse. Įmonė turi įkūrusi specializuotą laboratoriją, tyrimų centrą. Persikėlus į naują logistitikos terminalą, šiuo metu turi vieną didžiausių Europoje tvirtinimo detalių atsargų terminalų. Įmonės viena iš veiklos sričių yra  specializacija tvirtinimo detalių pakavime į mažas pakuotes, blisterius, kitas pakuotes, siekiant palengvinti prekių ekspoziciją bei prekių išstatymą.

Gamykla Lenkijoje specializuojasi tvirtinimo detalių liejime iš nailono (PA6), polipropileno ir įvairių kitų polimerų ir kopolimerų. Įmonės gaminiai yra sertifikuoti ir turi Europos techninius liudijimus (ETA) pagal ETAG taisykles, produkcija yra ženklinta CE ženklu, gamyba yra sertifikuota pagal ISO standartus.