Šiuo metu galime pasiūlyti metalo pjovimo paslaugą. Galime supjauti ar perpjauti įvairias tvirtinimo detales, metalinius gaminius. Galime sutrumpinti sriegio dalį, arba sutrumpinus tvirtinimo detalę prailginti sriegį nesriegtoje dalyje. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo užsakymo pobūdžio, dydžio, gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms užsakymą įvykdome per 3-5 darbo dienas.

Teikiamos metalo pjaustymo paslaugos:

Metalo pjovimas diskinėmis staklėmis.
Įvairių plieno rūšių strypų, juostų, armatūros, vielos pjaustymas juostiniais pjūklais.
Metalo pjovimas lazeriu.
Metalo apdirbimas CNC staklėmis.
Metalo kapojimas presinėmis staklėmis.

Pjovimo galimybės:

Apvalus (skersmuo) iki 450 mm.
Stačiakampis (plotis) iki 600mm.

Tinkamas metalo pjovimas ar kirtimas pasiekiamas laikantis atitinkamų kokybės reikalavimų.

Išanalizuojama ir ištiriama medžiaga, kurią reikalinga perpjauti. Detalizuojama užduotis ir parenkami tinkamiausi įrankiai bei pjovimo ar kirtimo metodai. Numatomos reikalingos saugos priemonės.

Tam kad padaryti tinkamą pjūvį, gaminys pirmiausiai turi būti tinkamai ir tvirtai įtvirtinamas. Jeigu gaminys yra pakankamai sunkus ir pjovimo metu tikrai nejudės, papildomas įtvirtinimas nėra būtina, tokiu atveju gali būti pritvirtinamos tik staklės (magnetinių staklių atveju).

Gaminio matavimas, markiravimas ir patikra. Kontrolinių skylių prasigręžimas arba žymių įkalimas. Šie veiksmai taikomi siekiant užtikrinti sklandų užduoties įvykdymą, bei išvengti galimo broko ir neatitikimų.

Pjovimas arba kirtimas.

Apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas.

Įvykdyto užsakymo supakavimas.