Šiuo metu galime pasiūlyti metalo gaminių štampavimo paslaugą. Galime štampavimo būdu pagaminti įvairias tvirtinimo detales, metalinius gaminius. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo užsakymo pobūdžio, dydžio, gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms ir naudojant standartinę įrangą užsakymą įvykdome per 5-7 darbo dienas.

Teikiamos metalo štampavimo paslaugos:
Metalo štampavimas presinėmis staklėmis.

Tinkamas metalo štampavimas ar kirtimas pasiekiamas laikantis atitinkamų kokybės reikalavimų:

Išanalizuojama ir ištiriama medžiaga, iš kurios reikalinga iškirsti gaminį. Detalizuojama užduotis ir parenkami tinkamiausi įrankiai bei štampavimo ar kirtimo metodai. Esant poreikiui projektuojama ir gaminama reikalinga įranga ar kirtimo forma. Numatomos reikalingos saugos priemonės.

Tam kad padaryti tinkamą kirtį gaminys pirmiausiai turi būti tinkamai ir tvirtai įtvirtinamas. Jeigu galutiniam gaminiui pagaminti reikalinga pasiruošti žaliavą, metalo lakštas ar ritinys gali būti pirmiausiai giljotinuojamas (padalinamas į siaurus pusfabrikačius) o vėliau išlyginamas.

Gaminio matavimas, markiravimas ir patikra. Kontrolinių skylių prasigręžimas arba žymių įkalimas. Šie veiksmai taikomi siekiant užtikrinti sklandų užduoties įvykdymą, bei išvengti galimo broko ir neatitikimų.

Štampavimas arba kirtimas. Pakartotinis štampavimas, lenkimas, skylių išmušimas, briaunų formavimas.

Apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas. Esant poreikiui cinkavimas ar kitoks paviršiaus padengimas.

Įvykdyto užsakymo supakavimas.