Šiuo metu galime pasiūlyti metalo gaminių susijusių su tvirtinimo detalėmis paslaugą. Galime suvirinti įvairias tvirtinimo detales, metalinius gaminius. Esant poreikiui pirmiausiai jas galime supjauti į reikalingų gabaritų žaliavą. Galime sutrumpinti sriegio dalį, arba sutrumpinus tvirtinimo detalę prailginti sriegį nesriegtoje dalyje. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo užsakymo pobūdžio, dydžio, gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms užsakymą įvykdome per 3-5 darbo dienas.

Teikiamos metalo virinimo paslaugos:

Metalo virinimas elektrodais.
Metalo virinimas viela.
Kontaktinis metalo virinimas.
Rankinis metalo virinimas nešiojama įranga.
Metalo virinimas pramonine įranga.

Tinkamas metalo suvirinimas pasiekiamas laikantis atitinkamų kokybės reikalavimų.

Išanalizuojama ir ištiriama medžiaga ar medžiagos, kurias reikalinga suvirinti. Detalizuojama užduotis ir parenkami tinkamiausi įrankiai ir virinimo bei esant poreikiui pjovimo ar kirtimo metodai. Numatomos reikalingos saugos priemonės.

Tam kad padaryti tinkamą virinimo siūlę, gaminys pirmiausiai turi būti tinkamai ir tvirtai įtvirtinamas. Jeigu gaminys yra pakankamai sunkus ir virinimo metu tikrai nejudės, papildomas įtvirtinimas nėra būtina, tokiu atveju gali būti pritvirtinamos tik staklės (magnetinių staklių atveju).

Gaminio matavimas, markiravimas ir patikra. Kontrolinių skylių prasigręžimas arba žymių įkalimas arba kontrolinių taškų privirinimas. Šie veiksmai taikomi siekiant užtikrinti sklandų užduoties įvykdymą, bei išvengti galimo broko ir neatitikimų.

Virinimas.

Apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas.

Įvykdyto užsakymo supakavimas.