Šiuo metu galime pasiūlyti sriegimo paslaugą. Galime suformuoti sriegį reikiamo diametro ir gylio skylėse ar įvairiose tvirtinimo detalėse, metaliniuose gaminiuose. Galime sutrumpinti sriegio dalį, arba prailginti sriegį nesriegtoje dalyje. Taip pat galime atlikti sriegio atnaujinimo ar tvarkymo darbus, jeigu tik yra įmanoma juos atlikti konkrečiam gaminiui. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo užsakymo pobūdžio, dydžio, gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms užsakymą įvykdome per 3-5 darbo dienas.

Tinkamas metalo sriegimas pasiekiamas laikantis atitinkamų kokybės reikalavimų.

Išanalizuojama ir ištiriama medžiaga, kurioje reikalinga padaryti sriegį. Detalizuojama užduotis ir parenkami tinkamiausi įrankiai bei gręžimo ir sriegimo metodai. Jeigu gaminyje nėra skylių, pirmiausia parenkami būdai ir įrankiai kaip išgręžti tinkamas skyles. Didelio greičio plieno (HSS) grąžtai yra dažniausiai naudojami grąžtai gręžti skyles metaliniuose gaminiuose. Itin kietam metalui gali būti panaudojami kobalto grąžtai. Taip pat gali būti naudojamos įvairios karūnos arba naudojamas lazeris. Numatomos reikalingos saugos priemonės.

Tam kad padaryti tinkamo diametro ar gylio diametrą, gaminys pirmiausiai turi būti tinkamai ir tvirtai įtvirtinamas. Jeigu gaminys yra pakankamai sunkus ir sriegimo metu tikrai nejudės, papildomas įtvirtinimas nėra būtina, tokiu atveju yra pritvirtinamos tik staklės (magnetinių staklių atveju).

Gaminio matavimas, markiravimas ir patikra. Kontrolinių skylių prasigręžimas arba žymių įkalimas. Šie veiksmai taikomi siekiant užtikrinti sklandų užduoties įvykdymą, bei išvengti galimo broko ir neatitikimų.

Sriegimas.

Apžiūra, įvertinimas, matavimas, sriegio žingsnio bandymas įsukant atitinkamo diametro tvirtinimo detalę, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas.

Įvykdyto užsakymo supakavimas.