Šiuo metu dažome įvairias tvirtinimo detales, metalinius gaminius ir jų paviršius. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms užsakymą įvykdome per 3-5 darbo dienas.

Pramoninis dažymas tai paviršiaus apsauginė danga, kuri yra atspari UV spindulių poveikiui. Toks paviršiaus padengimas tinka aliuminio, nerūdijančio plieno bei paprasto, cinkuoto plieno gaminiams bei kitiems metaliniams gaminiams. Pramoniniu dažymu suformuota paviršiaus danga ilgą laiką apsaugo metalą nuo korozijos ir suteikia gaminiui estetinį patrauklumą – spalvą, blizgesį, struktūrą. Pramoninis dažymas – tai spalvų ir efektų įvairovė, įvairaus blizgumo, lygūs ir struktūriniai paviršiai, atsparumas cheminėms medžiagoms, lengva priežiūra ir aplinkos tausojimas. Visa tai pranašumai, kuriais gali pasigirti reta kita technologija.

Pramoninio (šlapio) dažymo procesas gali būti skaidomas į šiuos pagrindinius etapus:

Paviršiaus paruošimas, cheminis apdorojimas.

Džiovinimas.

Transportavimas į dažymo kamerą.

Paviršiaus padengimas dažais.

Džiovinimas, brandinimas.

Transportavimas į sandėliavimo patalpą.

Dažai be jokių sunkumų prilimpa prie sausų, švarių ir neriebaluotų metalinių paviršių. Gaminiai, kuriuos ruošiamasi dažyti, turi būti apdirbti tam tikromis cheminėmis medžiagomis, pvz., geležies ar cinko fosfatais. Jeigu paviršius yra netinkamas dažymui jį reikia paruošti. Ruošiant dažymui gaminys nuvalomas, nuo paviršiaus mechaniškai ir chemiškai pašalinamos rūdys, riebalai ir kitos nereikalingos medžiagos. Konkrečiai medžiagai taikomas skirtingas paruošimas. Paruošus ir išdžiovinus gaminys dažomas. Jeigu paviršiuje yra matoma rūdys ar korozija, maksimaliai nuvalius, paviršius turi būti tepamas rūdžių surišėjų arba kita antikorozine arba koroziją stabdančia medžiaga. Siekiant užtikrinti geresnį dažų sukibimą su paviršiumi, paviršius turi būti gruntuojamas. Jeigu po gaminio paviršiaus paruošimo gaminys yra drėgnas – jis yra džiovinamas džiovykloje.

Mes naudojame RAL arba NCS spalvų paletę, bet prireikus galime nudažyti bet kuria iš egzistuojančių spalvų palečių spalvų.

Mūsų šalyje populiariausios spalvų paletės yra šios: „RAL Classic“ (213 spalvų), žr. www.ral-farben.de „NCS Edition 2“ (1950 spalvų), žr. www.ncscolour.com

Pramoninių dažų dangas galima dengti tiek rankiniais, tiek ir automatiniais dažų purškimo prietaisais.

Dažymui naudojami įvairūs dažai priklausomai nuo dažymo užduotyje numatytų reikalavimų keliamų dažų dangai: epoksidiniai, polieteriniai, poliuretaniniai, akriliniai ir kt. Specialiems poreikiams patenkinti galima būti dažoma struktūriniais, “metallic”, emaliniais ir kt. dažais.