Šiuo metu galime pasiūlyti gręžimo paslaugą. Galime išgręžti reikiamo diametro ir gylio skyles įvairiose tvirtinimo detalėse, metaliniuose, mediniuose ir plastiko gaminiuose. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo užsakymo pobūdžio, dydžio, gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms užsakymą įvykdome per 3-5 darbo dienas.

Tinkamas metalo gręžimas pasiekiamas laikantis atitinkamų kokybės reikalavimų.

Išanalizuojama ir ištiriama medžiaga, kurioje reikalinga išgręžti skyles. Detalizuojama užduotis ir parenkami tinkamiausi įrankiai bei gręžimo metodai. Didelio greičio plieno (HSS) grąžtai yra dažniausiai naudojami grąžtai gręžti skyles metaliniuose gaminiuose. Itin kietam metalui gali būti panaudojami kobalto grąžtai. Taip pat gali būti naudojamos įvairios karūnos arba naudojamas lazeris. Numatomos reikalingos saugos priemonės.

Tam kad išgręžti tinkamo diametro ar gylio skylę, gaminys pirmiausiai turi būti tinkamai ir tvirtai įtvirtinamas. Jeigu gaminys yra pakankamai sunkus ir gręžimo metu tikrai nejudės, papildomas įtvirtinimas nėra būtina, tokiu atveju yra pritvirtinamos tik staklės (magnetinių staklių atveju).

Gaminio matavimas, markiravimas ir patikra. Kontrolinių skylių prasigręžimas arba žymių įkalimas. Šie veiksmai taikomi siekiant užtikrinti sklandų užduoties įvykdymą, bei išvengti galimo broko ir neatitikimų.

Gręžimas.

Apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas.

Įvykdyto užsakymo supakavimas.