Šiuo metu galime pasiūlyti plastiko gaminių liejimo paslaugą. Galime liejimo būdu pagaminti įvairias tvirtinimo detales, plastiko gaminius. Galime išlieti gaminius iš plastiko, kuris yra atsparus UV spinduliams. Galime pasiūlyti įvairių spalvų plastiko gaminių liejimo paslaugą. Dėl konkretaus atvejo teiraukitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais ir telefonais. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo užsakymo pobūdžio, dydžio, gaminio gabaritų ir tuo metu esančio bendro darbų kiekio. Esant normalioms apkrovoms ir naudojant standartinę įrangą užsakymą įvykdome per 5-7 darbo dienas.

Tinkamas plastiko gaminių liejimas pasiekiamas laikantis atitinkamų kokybės reikalavimų.

Išanalizuojama ir ištiriama medžiaga ar prototipas, iš kurios ar kurį reikalinga pagaminti. Detalizuojama užduotis ir parenkami tinkamiausi įrankiai bei liejimo metodai. Esant poreikiui projektuojama ir gaminama reikalinga įranga ar liejimo forma. Parenkama žaliava iš kurios gaminys turi būti išliejamas. Numatomos reikalingos saugos priemonės.

Tam kad tinkamai ir kokybiškai išlieti gaminį, pirmiausia būtina užtikrinti, kad liejimo forma yra itin tiksli ir naudojama žaliava tinka reikalingam gaminiui gaminti. Jeigu galutiniam gaminiui pagaminti reikalinga pasiruošti žaliavą yra ruošiami ar užsakomi specialūs pusfabrikačiai.

Prototipo liejimas. Gaminio apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas. Aptikus liejimo broką liejimo formos korekcija arba žaliavos formulės reguliavimas.

Pakartotinis liejimas. Gaminio apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas. Masinė gamyba.

Apžiūra, įvertinimas, matavimas, esant poreikiui šlifavimas ar poliravimas.

Įvykdyto užsakymo supakavimas.